Nedjelja, 04 Ožujak 2018 10:26

15. kup grada Požege u gađanju samostrelom

|||| ||||

Streljački klub "Požega" po 15. put organizirao je kup u gađanju samostrelom na 18 metara povodom Dana grada Požege. Nastupili su strijelci iz šest kluba iz Slavonskog Broda, Zagreba, Ivanić Grada, Velikog Trgovišća i Požege s ukupno dvadeset strijelaca.

Gradonačelnik Darko Puljašić poželio je dobrodošlicu natjecateljima i simbolično otvorio natjecanje.

- Hvala našem klubu na organizaciji ovoga tradicionalnog turnira koji svake godine obogaćuje program obilježavanja Dana grada. Ovdje sam imao priliku čuti koliko je samostrel za Hrvatsku važan sport, a posebna mi je čast što sam upoznao i svjetske prvake. Hvala vam svima na dolasku i želim vam ugodan boravak u Požegi. – poručio je gradonačelnik Puljašić.

To je prvo okupljanje strijelaca samostrelom u ovoj godini, koje se održava prije početka natjecanja na otvorenom. Nastupili su svi najbolji samostreličari Hrvatske, a naši klubovi u svom najjačem sastavu.