Subota, 03 Ožujak 2018 15:52

19. memorijalni kuglački turnir "A. Obradović i D. Jaroš"

|||| ||||

Udruga slijepih „Zlatna dolina“ organizator je 19.memorijalnog turnira Antun Obradović i Drago Jaroš koji se danas igra na Gradskoj kuglani. Požeški klub ove je godine domaćin gostima iz Zagreba, Karlovca, Rijeke, Koprivnice, Osijeka i Slavonskog Broda. Na dolasku im se zahvalio predsjednik udruge Josip Banović, dok je turnir otvorio zamjenik gradonačelnika Ferdinand Troha.

- Grad Požega brini o svim svojim sugrađanima, a osobito o osobama s invaliditetom. Sve što činite je hvalevrijedno, a mi ćemo vam i ubuduće biti podrška. Svim ekipama koje su danas unatoč lošem vremenu stigle u naš grad želim puno sportske sreće, ali prije svega ugodnog druženja. Naš klub svake je godine domaćin ovoga turnira u povodu Dana grada i Grgureva pa koristim ovu prigodu da vam čestitam naš dan i poželim puno uspjeha u daljnjem radu. – poručio je Troha.

Natjecanje se održava u ekipnoj i pojedinačnoj konkurenciji (muškarci i žene) na 4 staze.