Ponedjeljak, 10 Travanj 2017 11:14

Na stazi Villare održano drugo kolo Otvorenog prvenstva Hrvatske u motocrossu

Na stazi Villare jučer se natjecalo oko 80 vozača iz Hrvatske i Srbije na utrci drugog kola Otvorenog prvenstva Hrvatske u motocrossu. U najpopularnijoj MX Open kategoriji Požežanin Matej Jaroš je nakon odlične prve i druge vožnje osvojio drugo mjesto, Mihael Pandžić osmo, a Leo Pandžić deseto mjesto.

U kategoriji Juniora MX 65 Antonio Blažeković osvojio je četvrto mjesto, Enola Šamu šesto mjesto i Lea Vidaković deveto mjesto. U B ligi Teo Pandžić u kategoriji B-Open osvojio je treće mjesto s 40 bodova dok je Krunoslav Ivanović završio na devetom mjestu.

Natjecanje je otvorio gradonačelnik Vedran Neferović, pred gotovo tri tisuće gledatelja, poželjevši svim vozačima uspješnu i sigurnu utrku. Organizator ove popularnog natjecanja je Moto klub Požega „Promet“, a utrka se već sedamnaestu godinu za redom vozila na požeškim Villarama.