Ponedjeljak, 01 Srpanj 2013 11:09

Članovi kluba Judokan uspješni u Grazu

Predstavnici požeškog kluba „Judokan“ ostvarili su izvanredne rezultate na međunarodnom judo turniru u Grazu na kojem su sudjelovali natjecatelji iz 22 zemlje, sa preko 1450 natjecatelja iz 190 klubova.

Rafael Skeleđić osvojio je prvo mjesto u kategoriji do 50. kg, Bruno Jovanović osvojio je drugo mjesto u kategoriji do 50. kg – kadeti, dok je Karla Križanac osvojila 3. mjesto u kategoriji 78 kg+.

To je turnir međunarodnog karaktera koji spada među najnačajnije u Europi. Na turniru su sudjelovali predstavnici klubova iz Rusije, Ukrajine, Izraela, Njemačke i Francuske. Po kategorijama je bilo raspoređeno između 30 i 50 natjecatelja, tako da je za jednu od medalja bilo potrebno ostvariti i do 5 pobjeda za redom. Od naših požeških predstavnika sudjelovali su još i Bruno Milobara, Josip Romić, Lana Sabo i Petra Mršić.