Srijeda, 12 Lipanj 2013 19:16

NK Požega ostvarila značajnu prednost

Rezultatom 1:0 Nogometni klub Požega u prvoj kvalifikacijskoj utakmici za ulazak u 3. HNL -istok na stadionu NK Slavonija, pobijedio je prvaka 1. Brodsko-posavske ŽNL, Željezničara iz Slavonskog Broda.

Prije utakmice tajnik Nogometnog saveza Požeško-slavonske županije Marijan Rudež uručio je pehar pobjednicima 1. ŽNL Požeško-slavonske županije - NK Požega.

U čvrstom prvom poluvremenu, u kojem se bitka vodila većinom na sredini terena, niti jedna ekipa nije imala osobitu inicijativu i  nije bilo pogodaka. U prvoj polovici drugog poluvremena inicijativu na terenu preuzeli su gosti iz Slavonskog Broda koji su stvorili nekoliko izglednih prilika, ali nisu uspjeli zabiti gol. Utakmicu je u 82. minuti pogotkom za konačnih 1:0 odlučio igrač Požege Tomislav Čakalić.

Uzvratna utakmica igrat će se u nedjelju, 16. lipnja u 18 sati u Slavonskom Brodu na stadionu "Stanko Vlainić Dida".